Початкова школа та ліцей

Illustration
  • Безпечний та комфортний освітній простір

Закрита територія закладу, під охороною. Новітня система безпеки з фейс-ID контролем та картковою системою доступу.Система відеоспостереження.Постійний медичний та психологічний супровід.Затишний хол із власною кав’ярнею.Класні кімнати та кабінети, обладнані сучасною технікою.Сучасні комп'ютерні класи.Кабінет Science, облаштований технікою, приладами та забезпечений реактивами для проведення практичних і лабораторних робіт, реалізації STEM проєктів.Нова актова зала зі спеціальним концертним освітленням та димовою машиною.Тренажерний зал (безкоштовне користування для учнів та батьків).Футбольний майданчик зі штучним покриттям.

• Укриття та можливість працювати офлайн

Ми одні з перших у місті відновили офлайн освітній процес.Три окремі укриття для 0-1 класів, 2-4 класів, 5-11 класів.Укриття відповідають усім вимогам та забезпечені всім необхідним.Харчування учнів під час повітряних тривог в укритті.

• Якісна й ґрунтовна освіта

Якісне офлайн навчання з дотриманням усіх норм безпеки (маємо укриття, облаштовані згідно з усіма вимогами).
    Кількість учнів у класі - не більше 18 чи 22 (залежить від розміру класного приміщення).
    Посилене вивчення англійської та ІТ.
    Електронний щоденник на платформі School Today (одна із найкращих систем в Україні зі зручним мобільним застосунком).
    Онлайн-підключення до всіх уроків для учнів, що з певних причин не можуть прийти до школи.

• Цілісний всебічний розвиток учнів

Додаткові розвивальні дисципліни за вибором учня/учениці.
    Інтегровані уроки.
    Участь у загальношкільних заходах та проєктах.
    Можливість відвідувати творчі та спортивні гуртки прямо у школі.

• Демократичне середовище, що сприяє формуванню лідерських якостей

Гімназія - учасниця Всеукраїнської програми ДЕМОКРАТИЧНА ШКОЛА.
    Дієве учнівське самоврядування у форматі Учнівської Ради.
    Участь батьків в удосконаленні освітнього процесу “Ліга активних батьків”.
    Дотримання демократичних принципів на уроках та в позаурочній діяльності.

• Навчання в атмосфері розуміння, підтримки, мотивації

Особлива внутрішня культура та система цінностей.
    Власні гімназійні традиції.
    Молода та креативна команда педагогів, що працюють сучасно та якісно!
    Атмосфера довіри між учителями, батьками та учнями.
    Широкі можливості для розвитку проєктної діяльності учнів.

Коротка екскурсія закладом під час зйомок дитячої телепрограми “Ревізор. Діти”

Illustration

Освітній процес триває весь рік *, на період канікул пропонуємо спеціальну освітньо-розважальну програму.
Графік навчання: з 8:15 до 15:10 для учнів 5-10 класів з 08:15 до 15:10 або 18:00 (за вибором батьків) для учнів 1-4 класів.
Здорове харчування: дворазове (навчання до 15.10) та триразове (до 18.00).Меню щодня в батьківському чаті! Забезпечуємо харчування під час повітряних тривог в укритті.
* крім останніх двох тижнів серпня

Особливості освітнього процесу в початковій школі:

Щоденні ранкові зустрічі-налаштування на навчання під час ранкового кола.Можливість обирати предмет за інтересом уже з 1-го класу - логічні ігри, клуб “Мандрівник”, основи дизайну та моделювання, бізнес-курс, хореографія, англійська мова та музична студія. Батьківські уроки (за бажанням батьки проводять заняття, на яких можуть розповісти про свою професію, виготовити з дітьми поробки тощо).Заняття з пісочної анімації.Використанням інтерактивної панелі MozaBook під час уроків.Щотижневі кола з нагородженням за досягнення (мова заходу - українська та англійська).У розкладі 1-2 класів - щоденні погулянки на свіжому повітрі - на території 4 майданчики для перебування дітей!Щодня уроки з самопідготовки (виконання домашніх завдань з учителем).Електронний щоденник, де, окрім розкладу та успішності, можна переглядати наповнення уроків, електронні варіанти підручників, основні шкільні події, фото/відео дітей та спілкуватися з педагогами й адміністрацією.Екскурсії містом та закладами культури.Можливість відвідувати чергову групу з 15:10 до 18:00.

Illustration

Особливості освітнього процесу для учнів 5-11 класів:

Щоденні безкоштовні консультації з навчальних предметів.
У 5-6 класах уроки з самопідготовки (виконання письмових домашніх завдань з учителем).
Додаткові уроки в розкладі на посилення вивчення окремих предметів в усіх класах:
англійська мова, математика.
Широкий список предметів, вивчення яких обирають учні: бізнес-курс, психологія, літературний клуб, іноземна мова (англійська/німецька), ІТ-курс.
Зручний мобільний додаток електронного щоденника, де окрім розкладу та успішності можна переглядати матеріал уроків, електронні підручники, основні шкільні події фото/відео та спілкуватися з учителями й адміністрацією.
Якісна підготовка до ДПА та ЗНО (наші випускники навчаються в найпрестижніших закладах України, Європи та США).
Участь у реалізації найрізноманітніших проєктів.
Участь в олімпіадах та конкурсах, маємо багато перемог та здобутків.
Учнівське самоврядування.
Інтелектуальні ігри з навчальних предметів.
Реалізація
ЕКО-проєкту.

Для батьків:

● Підтримка, розуміння та повага.● Впевненість у безпеці дитини. ● Налагоджене інформування батьків через School Today, батьківські Viber та Telegram канали!● Можливість удосконалювати освітній процес через участь у Лізі активних батьків!● Знижка на оплату за навчання другої дитини.