21018. Україна. м.Вінниця. вул.Василя Стуса. 26моб. +38 (093) 047 01 01e-mail: ten.vonitra%40muecyl

21018. Україна. м.Вінниця. вул.Василя Стуса. 26моб. +38 (093) 047 01 01e-mail: ten.vonitra%40muecyl

Новини

Illustration
Illustration

Крок до Нашої Перемоги

Приватний ліцей «Артинов» за сприяння Андрія Піжевського спільно з учнівством та батьками зібрали кошти на придбання автомобіля для військових! Також передали листи захисникам з побажаннями від школярів ліцею та дітей з австралійської діаспори! Дякуємо всім, хто долучився, за ще один важливий крок до Перемоги!

Учасники Всеукраїнського космічного проєкту SSEP

Команда учителів та учнів гімназії - учасники Всеукраїнського космічного проєкту SSEP (Student Spaceflight Experiments Program - Програма учнівських експериментів з космічних польотів).
Учителі вже пройшли навчання з тренерами Малої академії наук України та директором програми SSEP. Перед нами ряд завдань: зібрати команду, визначити об'єкт експерименту, провести його в лабораторії школи, підготувати експеримент до польоту на Міжнародну космічну станцію для перевірки результатів в умовах мікрогравітації!

Illustration
Illustration

Акції «Допомога ЗСУ замість квітів Першого вересня»

Завдяки акції «Допомога ЗСУ замість квітів Першого вересня», мали змогу доєднатися до збору коштів (а це 13 500 грн) на авто нашим землякам 39-го Окремого Стрілецького Батальйону.
Так, у п’ятницю благодійний квартирник від Artinov Studio, що відбувся в Креативному просторі «Артинов» мав на меті разом з нашою гімназією зібрати кошти.
Лише аукціон фотокартини з нуля в Бахмуті зібрав 40 000 грн. Дякуємо щирим серцям 4 вінничан, які придбали фотокартину «Ціна перемоги» та подарували нашій гімназії!
Сьогодні на загальношкільному колі для учнів 5-11 класів власник закладу Андрій Піжевський презентував фотокартину як символ непохитності та стійкості захисників, завдяки яким маємо можливість навчати і навчатися.
Слава Україні!Героям Слава!

Перемога у Міжнародному конкурсі імені Тараса Шевченка

Перемога в міському, та обласному етапах дала можливість Марії Каменщиковій взяти участь у фінальному етапі (у березні журі перевірило 675 робіт зі всієї України).
Нарешті маємо результати ФІНАЛЬНОГО етапу: ІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Вітаємо Марію та учительку, що підготувала ученицю, Олену Шпак!

Illustration

Перемога у Обласному конкурсі наукових робіт

У суботу, 29 квітня, у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбулося урочисте нагородження Анжеліки КОВАЛЬЧУК – переможниці (диплом ІІІ ступеня) Обласного конкурсу наукових робіт з природничих наук. Вітаємо Анжеліку та вчительку, що підготувала ученицю, - Олену КОЗАЧЕНКО!Пишаємося!

На EdCamp – разом з учнями!

«Учитель сьогодні – сильна особистість, готова до змін, викликів та роботи над собою заради майбутнього – дітей», - одна із основних тез EdCamp Vinnytsia, що відбувся в Ліцеї № 4.
Радіємо, що завдяки співпраці із Ліцеєм змогли доєднатися до панельної дискусії у складі УЧИТЕЛІ + УЧНІ; почути важливі думки, поради, вектори руху, зокрема й від спікера Андрія ПІЖЕВСЬКОГО.
Пишаємося, що під час участі в заході представники учнівського самоврядування школи – Єгор СТЕПАНЮК, Анатолій ЖУЧИНСЬКИЙ, Віталіна НИКОЛАЄНКО плідно поспілкувались та запланували спільні заходи з учнями Четвертого ліцею!

Illustration
Illustration

МЕМОРАНДУМ про співпрацю підписано!

Сьогодні, 14 квітня 2023 року, за участі представників Учнівського самоврядування, було підписано МЕМОРАНДУМ про співпрацю приватної гімназії «Артинов-Дельфін» та Вінницького ліцею № 4 ім. Д. І. Менделєєва.
Лідери учнівського самоврядування закладів освіти познайомились та поспілкувалися, поділились досвідом, окреслили плани на майбутнє!
Зустріч показала, наскільки наша молодь ініціативна, талановита, патріотично зріла!Попереду нас чекає плідна співпраця!

Брейн-ринг. Спроба № 2

Війна внесла корективи до дати проведення заходу. Через повітряну тривогу брейн-ринг було перенесено.
І ось 17 березня в актовій залі нарешті відбувся поєдинок між командами-переможцями 5-А та 5-Б класів та командою вчителів.
Дві команди: 5-А класу в складі Фандєєва Артема, Каменщикова Іллі, Мельничука Артема, Люкляна Івана, Піцак Єви та 5-Б класу Смолякова Руслана, Лісниченко Мілана, Николаєнко Віталіна, Григорук Назар, Радванська Аріна - уже вдруге мали можливість позмагатися, оскільки перша зустріч завершилася внічию.
Команду педагогів (за підсумками відбіркового туру, проведеного під час загальнокомандної стратегічної зустрічі) представляли Ольга Темнюк, Анна Швець, Алла Галіцька, Олена Козаченко, Анастасія Кушнір.
Учасники випробовували сили в знаннях із таких предметів, як-от: українська мова та література, зарубіжна література, історія, мистецтво, а також у категорії «Секрет».
Організатор заходу Олена Шпак та ведучий Назар Мулик подарували всім присутнім можливість не лише перевірити свої знання з різних галузей, а й відчути дух змагальності та атмосферу позитиву!

Illustration

Перемога в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови! 

Учениця 9 класу Анна Романенко здобула ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови в 2022-2023 навчальному році.

Вітаємо Аню та вчителя Ольгу Темнюк, бажаємо нових перемог та здобутків!

Illustration
Illustration

Навчальний день в Креативному просторі «Артинов»

У лютому для учнів 9 та 10 класів був організований навчальний день у креативному просторі «Артинов», що знаходиться в самому серці міста – біля Водонапірної вежі на Європейській площі. Чудове приміщення, зручні дивани – усе налаштовувало на спільну роботу. Мали можливість скористатися всім необхідним для такого формату роботи: технічним обладнанням, проектором, ноутбуком. Школярі мали змогу поглибити знання з англійської мови, закріпити вивчене через перегляд серіалу іноземною мовою та у грі Kahoot (викладачка Олена Таранюк).Провели цікаву бесіду з волонтером та екоактивістом Віталієм щодо сучасних екологічних трендів, основ правильного сортування та переробки сміття, обговорили шляхи співпраці між центром та учнями гімназії. Далі старшокласники відвідали урок, протягом якого поринули в недалеке історичне минуле України, разом переглянули фільм «Зима у вогні» та обговорили передумови та наслідки подій на Майдані (викладач Назар Мулик). І на завершення усіх чекали рефлексія та психологічні ігри (викладачка Анастасія Кушнір). Учні активно провели цей день у цікавому форматі.

Illustration

Вінницьку приватну гімназію «Дельфін» рекомендує «Ревізор. Діти»

2 лютого 2023 року наш заклад пройшов перевірку телепрограми «Ревізор. Діти». Пишаємося школою та нашими учнями!Більш детально про те, як усе відбувалося…До нас завітали 4 юні журналістки, які мали можливість поспілкуватися із власником закладу Андрієм Піжевським та директоркою Оленою Панчук-Федорук.Заглянули гості до учнів 10 класу на урок фізики, потім в ІТ-клас, де учні 6 класу працювали над спільним проєктом.

Illustration

Перемога у відбірковому турі чемпіонату міської гри «Clik Travel»

Участь у відбірковому турі чемпіонату гри «Clik Travel» завершилася ще однією такою бажаною та важливою для нас перемогою! Команда учнів 6 класу здобула ПЕРШЕ місце серед 5 команд міських шкіл! Савва Загородній, Кіра Кифорук, Михайло Мисник, Дар’я Овчарук, Марина Репей показали відмінні теоретичні знання з географії (учитель Олена Козаченко), української мови та літератури (учитель Олена Шпак), історії (учитель Назар Мулик), також виконували вправи з фізичної культури (учитель Олександр Слюсарев) та були згуртованими (заступник директора Анастасія Кушнір).Пишаємося нашими неймовірними учнями та педагогами, які готували дітей!

Illustration

З вірою в перемогу добра, правди та любові!

З початку війни Сашко Шендерук, учень 2 класу нашої гімназії, почав готувати малюнки для захисників. Разом з мамою носив їх до волонтерського центру «Шахіна».Саме волонтерський центр «Шахіна» (засновниця Діана Подолянчук) розгорнув інноваційний проєкт на підтримку Збройних сил України «Way of Ukraine», який об’єднав українських дітей, військових і відомих людей. У волонтерському центрі дитячі малюнки оцифровували і виставляли на NFT-аукціон, мета якого – підтримка української армії.

Illustration

Учениця Вінницької приватної гімназії «Дельфін» - стипендіатка Президента України!

Напередодні Нового 2023 року, 9 грудня 2022 року, видано наказ Міністерства освіти і науки України про стипендіатів Президента України – переможців ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Таке почесне звання здобули 4 учениці Вінниччини, одна із них – Грига Єлизавета, учениця 7 класу нашої гімназії.Вітання стипендіатам розміщено на сторінках у соцмережах Голови Вінницької ОДА Сергія БОРЗОВА, Департаменту гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації, Вінницької приватної гімназії «Дельфін»!

Illustration

Дива на Різдво стаються з тими, хто в них вірить!

«Війна відібрала цьогоріч в українських дітей занадто багато, не можна, щоб вони залишились без найчарівнішого та чи не найсакральнішого свята в році» - вирішив депутат Вінницької міської ради, власник Вінницької приватної гімназії “Артинов-Дельфін” Андрій ПІЖЕВСЬКИЙ. Саме тому разом з колективом та учнями організував на території закладу 24 та 25 грудня власне справжнє Різдвяне містечко.

Illustration

Запрошуємо всіх охочих доєднатися до організації та проведення Різдвяного свята

Шановні батьки! 24-25 грудня 2022 року, ми організовуємо велике Різдвяне свято, щоб подарувати тепло та радість нашим учням(24 грудня) та дітям міста (25 грудня). Просимо усіх охочих доєднатися до організації та проведення Різдвяного свята.
Для отримання детальної інформації звертатись за телефоном: (093) 047 01 01
Для участі заповніть форму нижче: https://forms.gle/a2Vbj4sCz3XfSDAX7

Illustration

Всеукраїнська онлайн-конференція
“Цифрові інструменти Google для освіти”

Вінницька приватна гімназія «Артинов-Дельфін» почала використовувати й надалі впроваджує Google Workspace for Education ще з 2019 року, одразу після чергового відповідного навчання та за підтримки й сприяння власника закладу Андрія ПІЖЕВСЬКОГО, який забезпечив усі умови для розвитку школи в інформаційному просторі: згуртував потужну команду, обладнав робочі місця та навчальні лабораторії комп'ютерною й мультимедійною технікою.