Екстернат та сімейна форми здобуття освіти

Пропонуємо дві форми індивідуального навчання: сімейна та екстернатна.Оформлення на індивідуальні форми навчання для:● учнів - громадян України, що проживають як в Україні, так і за кордоном;● учнів-іноземців, що перебувають на території України та мають бажання здобувати освіту.
Навчання у Приватному ліцеї це:● зарахування до закладу освіти та отримання документа державного зразка;● надання індивідуального навчального плану для учнів;● групові консультації для учнів перед контрольними роботами;● тренувальні роботи у форматі контрольних;● інформаційна підтримка батьків та дітей протягом навчального року;● можливість дистанційного та очного оцінювання;● участь охочих учнів в олімпіадах та конкурсах;● доступ до дистанційної платформи з усіма навчальними матеріалами;● похвальні листи за особливі досягнення в навчанні.
Переведення на індивідуальну форму може відбуватися протягом навчального року, але не пізніше ніж за три місяці до річного оцінювання чи державної підсумкової атестації.
Для осіб, які здобували чи здобувають освіту за кордоном або з тимчасово окупованих територій, зарахування і переведення на екстернат можливе протягом усього календарного року.
Перевага екстернату полягає в тому, що він надає учню можливість приділяти більше уваги потрібним предметам, звільняє час для підготовки до вступу до закладу вищої освіти, дозволяє поєднувати навчання з іншими заняттями, додатковим саморозвитком, відвідуванням гуртків.
Ми надаємо весь освітній матеріал, є можливість брати участь в олімпіадах, відвідувати консультації вчителів, підключатися до Дистанційної платформи Артинов-Дельфін, та отримати атестат державного зразка по закінченню!
Телефон для консультації: 096 835 50 55