Підготувати дитину до школи в школі – це крутезний вибір сучасних батьків та неймовірний внесок у майбутнє учня/ учениці!

Підготовка до школи в закладі спрямована на адаптацію дітей до роботи у групі, та об’єднання учнів навколо важливого та потрібного дорослого – вчителя. Саме вчитель за руку веде у напрямку школи, створює яскраві щоденні зустрічі та по-дружньому розповідає про світ і майбутнє, що чекає на кожного учасника – шкільне життя.
Пропонуємо два формати підготовки дітей до школи:● Група «Дошколярик». Заняття відбуваються двічі на тиждень, у вівторок і четвер з 15:30 до 18:30.● 0 клас – повноцінна адаптація до школи, перший урок починається о 09:05 (приймаємо діток уже з 08.15) до 15:10 з дворазовим харчуванням / або до 18:00 з триразовим харчуванням.
Це важливо! У закладі власний харчоблок, де готують смачну та корисну їжу (є пароконвектомат). Меню щодня в батьківському чаті.
Це важливо! Можливість відвідувати заклад весь рік, крім останніх двох тижнів серпня.

Illustration
  • Особливості освітнього процесу в 0 класі

Ранкові зустрічі з налаштуванням на навчання.
    Знайомство зі шкільними рутинами - необхідними та передбачуваними щоденними задачами, що доповнюють правила та звільняють час для навчання.
    Заняття з пісочної анімації.
    Медичний та психологічний супровід.
    У розкладі, окрім читання, розвитку мовлення, математики, каліграфії, фізичної культури – творчі майстерні, логіка, клуб фантазерів, уроки-досліди, хореографія!.
    Щодня англійська мова!.
    Уроки з використанням інтерактивної панелі Mozabook.
    Електронний щоденник у мобільному додатку, де, окрім розкладу, можна переглядати наповнення уроків, основні шкільні події, фото/відео дітей та спілкуватися з педагогами й адміністрацією.
    Щоп’ятниці участь у шкільному колі з нагородами за досягнення (мова заходу – українська та англійська).
    Щоденні прогулянки на свіжому повітрі.
    Цікаві перерви!
    Можливість відвідувати творчі та спортивні гуртки прямо у школі.

• Для батьків

Підтримка, розуміння та повага.
    Впевненість у безпеці дитини: є укриття, облаштовані з дотриманням усіх вимог. Закрита територія закладу, під охороною. Новітня система безпеки з фейс-ID контролем та картковою системою доступу. Система відеоспостереження.

Налагоджене інформування батьків через School Today, батьківські Viber та Telegram канали!
    Можливість удосконалювати освітній процес через участь у Лізі активних батьків!
    Знижка на оплату за навчання другої дитини.

Illustration