Які мріють про нас

 1

Давайте знайомитись!

 Впевнені, у Вас багато запитань, різної інформації про приватну освіту. Але ви мусите зробити власний вибір, без чужої агітації і впливу. Повiрте, для нас  кожна зустрiч з батьками – реальна можливiсть стати ще кращим закладом! Якщо саме Ваша дитина потребує нашої допомоги, то  ми в майбутньому поповнимо свiй колектив новою зірочкою, яка принесе Вам радість та нам пошану. 
В приватній гімназії «Дельфін» більшість заходів розпочинає вираз «Ми раді, що ви з нами!». Він адресований і дітям, і батькам. Ми, весь великий педагогічний колектив, щасливі і вдячні за довіру і повагу до нашого закладу.

Дельфіну – 20! Всі роки в колективі панувала доброзичлива «сімейна» атмосфера, а навчання будувалося на принципах партнерства, яке передбачає:

  • Навчання без примусу, винятково на основі формування інтересу до навчання.
  • Особистісний підхід і врахування індивідуальних особливостей кожного учня.
  • Активність і самостійність учня при спрямовуючій ролі вчителя і визнанні його компетентності й авторитету.
  • Систематичність і чітку спрямованість спільної роботи.
  • Зв’язок із життям і спирання на практичну діяльність, апелювання до фактів і подій повсякденного життя, до власного досвіду у своїх аргументах.
  • Емоційність, взаємоповагу і довіру.
  • Формування колективістських принципів, уміння працювати в команді і нести особисту відповідальність за результати своєї роботи.

 Доречі, коли наші перші діти підросли, вони  змiнили традиційний вираз  i «надіслали» вже нам, вчителям: «А ви раді, що ми з вами?» Невимовно! Наші учні стають нам рідними дітьми не тільки на термін навчання – на все життя. Ми спілкуємося з сім’ями, цікавимося успіхами колишніх учнів, і вже маємо приклади, коли наші випускники приводять до школи власних дітей. А це найвищий ступiнь довіри. Відома істина: досягнення учнів – показник успішності закладу. Для сучасної школи, яка хоче зберегти свої позиції лідера у ХХІ столітті, найважливіше – перемоги дітей, їх зростання, гордість за свою Alma Mater (див. стор. «Журнал історії»). 

Набір дітей до навчального закладу відбувається протягом усього

навчального року.

ЗАПРОШУЄМО!