Структура закладу

_MG_3538

Сплеск національного відродження в 90-х роках викликав загальну потребу в реформуванні освітньої справи. Так виникли заклади нового типу.
Їх ніхто не "призначав", не "створював" наказом чи розпорядженням. Вони виникли самостійно і в них своя місія.
Життя досить різко стало принципово іншим, що обумовило ряд критичних питань: чого навчати (зруйнована ідеологія, змінені погляди на історію); як навчати (прийшли нові діти, з іншою культурою психіки, з іншим спийняттям інформації); кому навчати (вчителя, який має навчати як жити завтра, неможливо підготувати за позавчорашніми методиками).
Місія приватної школи – відповісти на ці питання.
Найбільш ініціативні, енергійні, відповідальні люди об'єднувались, робили перший крок і, на свій страх і ризик, шукали відповіді на запити суспільства.
Наш заклад, заснований в 1994 році, теж подолав нелегкий шлях становлення, майже не маючи ні союзників, ні коштів, ні відповідних програм і підручників, ні вчительських кадрів. Але перший крок виявився вдалим. Уміло поєднуючи в дітях "хочу" і "повинен", мотивуючи їх до зань і успіхів, ми перетворили навчання в приємний свідомий обов'язок перед собою, батьками, вчителями, державою.
Всі приватні навчальні заклади виникли, існують і розвиваються лише завдяки попиту на них. Не буває батьків, які б платили за неякісну освіту своєї дитини. Тому щира подяка великому батьківському колективу, всім, хто повірив в нас, підтримав нас, довірив нам найцінніше, що є в кожній сім'ї – своїх дітей.

Час плине, йдуть роки. Ми впевнені: "Дельфінівці" виправдають Ваші сподівання, наші надії і досягнуть своєї мети.
 Нехай назавжди гімназія "Дельфін" залишається щасливою хвилею у їхньому житті.

IMG_9180     IMG_7418     OLYMPUS DIGITAL CAMERA

100_1367     _DSC7765     IMG_9615

0041

Частное образование в Украине уже имеет свою яркую историю, историю поиска, открытий, достижений. Наша гимназия « Дельфин » – 20 лет в этой истории.
Приятно вспоминать эти годы, листать фотографии, читать первые сочинения, скучать по первому прощанию.
Сейчас легко говорить частной о гимназии "Дельфин" г. Винница, ведь в летописи много побед в республиканских олимпиадах, областных и городских конкурсах.
Результаты первых выпусков превзошли все ожидания: наши дети – среди лучших студентов известных ВУЗов Украины, Польши, Голландии. По итогам проверки управлением образования заведение аттестовано с отличием. Благодаря успешным результатам независимого внешнего тестирования среди всех школ области, « Дельфин » – в пятерке лучших.
Этими достижениями мы обязаны прежде всего нашему педагогическому коллективу. Еще В.Сухомлинский сказал: «… воспитывают не программы, не учебник, не метод, а личность учителя». Наличие такой творческой команды – залог длительного успеха. Добиться поставленных педагогических целей достаточно сложно. Ребенок не марионетка. Иногда на достижение результата идут не месяцы, а годы. Хочется подчеркнуть, что для педагогов гимназии выставление честных, справедливых оценок – вопрос принципиальной значимости. Толерантность к чужому мнению, иной религии, иной культуре – важный элемент наших традиций.
Сегодня частная гимназия « Дельфин » г. Винница – это учебное заведение, в котором престижно учиться, о котором приятно рассказывать. Нам удалось достичь согласия, заинтересованности, удовлетворения интересов всех сторон, участвующих в учебно – воспитательном процессе.

Мудрый Пифагор когда-то говорил: «Иногда одна тень лавровых венков пьянит, а то и усыпляет …»

Нам это не грозит, нам только 20 , у нас все еще впереди!..