Обери своє майбутнє разом з гімназією «Дельфін»!

 Сьогодні, як ніколи, суспільству, родині, дітям потрібна нова школа – з новою філософією освіти й виховання, з новою педагогікою, новим змістом, новими стосунками – школа, яка може виховати щасливу людину, розвинену особистість, яка буде почуватися впевненою у будь-якому місті світу. Саме такою є на освітній ниві Вінничини приватна гімназія «Дельфін».
 Навчальний заклад, заснований у 1994 році, подолав  нелегкий шлях становлення, і сьогодні, завдяки старанням учнів, батьків і вчителів, відомий не лише у Вінниці, а й за її межами. Нам 20 років. Гімназія «Дельфін» – це навчальний заклад, в якому престижно навчатися, про який приємно розповідати.
 В структурі закладу функціонує дошкільне відділення, початкова школа (1-4 класи), гімназія (5-11 класи). Відповідно, коли дитина ходить до «Дельфіну» у три роки, щоб отримати стартовий рівень підготовки до школи, вона має можливість здобути повну загальну середню освіту і отримати атестат державного зразка. 
 Така наступність і єдина логіка побудови навчально-виховного процесу можлива тільки у приватному навчальному закладі. Якщо від дошколярика до випускника діти знають один одного, вчителі стають рідними, інтереси спільними, то і до першого класу йти цікаво, і екзамен здавати не страшно, і любий ВУЗ стає доступним завдяки роками вихованій впевненості в собі, в своїх знаннях і уміннях. Саме такий кінцевий результат навчання в гімназії «Дельфін» є бажаним і гарантованим для кожної сім’ї.
 Уже давно не існує міфу, що дитина приватної школи перебуває «в тепличних умовах». Адже вчитися в такому закладі дуже важко. По-перше, в класах невелика кількість учнів (в середньому 10-15), відповідно потрібно готуватись до уроків щодня, бо тебе обов’язково запитають, тобі обов’язково приділять увагу. Жодна прогалина в знаннях не залишиться поза увагою учителя. По-друге, уміло поєднуючи в дітях «хочу» і «повинен», мотивуючи їх до знань і успіхів, тут перетворюють навчання в приємний свідомий обов’язок перед собою, батьками, вчителями, державою.
 Приватний заклад «Дельфін» відвідують понад 200 вінницьких дітей, які відрізняються творчістю, креативністю, ініціативністю, відповідальністю. «Прогулювати» уроки, не готуватись до уроків, мати шкідливі звички – не престижно серед учнівського колективу цього закладу. Хочеться підкреслити, що для педагогів гімназії вставлення чесних, справедливих оцінок – питання принципової значущості.
 Найкращим показником високого рівня знань гімназистів є щорічні успішні результати зовнішнього незалежного оцінювання. Адже декілька років поспіль Вінницька приватна гімназія «Дельфін» серед шкіл міста – в п’ятірці кращих.
 Підтвердженням високого рівня знань є і щорічна ( протягом 15 років ) участь наших команд у Всеукраїнському турнірі юних філологів 4-11 класів серед приватних навчальних закладів України. Турнір  проводиться  в м. Одеса. За звання переможців змагаються понад 300 учасників з різних приватних закладів України. Перемоги гімназії ’’Дельфін’’ – уже традиційні!
 Весною 2010року  команда стала володарем Кубка чемпіонів – 2010 серед команд приватних закладів України. Знову хочеться пригадати слова М.І.Пирогова : ’’Всяка школа славна не числом, а славою своїх учнів’’.
 Протягом останніх десяти років гімназія користується авторитетом у громадськості міста. Ґрунтовні знання, які отримують учні «Дельфіну» підтверджуються і результатами міських предметних олімпіад, перемогами у різноманітних конкурсах, фестивалях і змаганнях, а також успішним продовженням навчання наших випускників у вищих навчальних закладах не тільки України, а й за кордоном (Польща, США, Німеччина, Голландія).
Високий методичний рівень педагогів дозволяє моделювати різні типи навчальних занять з урахуванням індивідуальних особливостей дітей.
З першого дня свого існування гімназія розвиває та поглиблює досвід вивчення англійської мови та спецкурсів, користуючись найсучаснішими навчально-методичними комплексами британських видавництв Longman, Oxford, Cambridge, Express Publishers, впроваджуючи інноваційні технології.
 Поглиблення знань з іноземних мов та лінгвістичних компетенцій учнів забезпечується завдяки участі у проектах МОН України, Корпусу Миру, участі у міжнародних програмах обміну. Два роки в закладі працювала волонтер – американка, яка проводила уроки в 5 -11 класах.
 Крім державної програми гімназія пропонує велику кількість предметів, знань, які допомагають особистості розвиватись різнобічно.  Вчитель не вимірює свою роботу відпрацьованим часом, кожен вчитель вимірює свою роботу результатом.
 Щоденно здійснюючи індивідуальний підхід під час навчально-виховного процесу, проводячи консультативні години для  дітей, педагогічний колектив створює сприятливі умови для самовираження особистості учнів у різних видах діяльності, їх повноцінного морального, психічного і фізичного розвитку.
Особливо згуртовують учнів спільні справи. «Дельфінівці» вміють не тільки гарно навчатись, а й змістовно відпочивати. Часто свята, розваги, конкурси організовують і проводять самі діти. Кожен учень – учасник дійства, має можливість продемонструвати свої таланти та здібності. В традиціях гімназії свята, бали, конкурси з призами, презентації проектів, екскурсії, поїздки і дискотеки, і дні здоров’я тощо…
 Ця школа незвична й тим, що тут майже відсутні канікули. Діти в цей час за бажанням відвідують заклад, проводяться різні заходи, ігри, бесіди, екскурсії, консультації. 
 В стінах «Дельфіну» здійснюється обов’язковий контроль за здоров’ям дітей. Функціонує обладнаний фізкабінет, медики щоденно слідкують за здоров’ям кожної дитини. Тут також піклуються про повноцінне збалансоване харчування.
 Стати учнем Вінницької приватної гімназії ’’Дельфін’’ можна протягом всього  навчального року — набір дітей у дошкільні групи і класи гімназії відбувається за співбесідою або тестуванням. Батькам пропонується більш детально ознайомитись з роботою закладу, відвідавши урок чи заняття в групі, класі, поспілкуватися з дітьми, вихователями, вчителями, психологом, а потім зробити свій вибір. Ми давно як «заклад» не рекламуємось. Батьки що навчають в «Дельфіні» своїх дітей, розкажуть про заклад найкраще. Ми їм вдячні за щирість, підтримку, за гарних учнів.
 Відомий вираз ’’хто не працює, той не  помиляється’’ стосується інколи і нас. Але ми вміємо дивитися на себе критично  і робити висновки. Стимулює до роботи над собою і ставлення до нас департаменту освіти, керівництва міста. За підсумками державної атестаційної експертизи Вінницька приватна гімназія ’’Дельфін’’  в лютому 2013 року отримала Свідоцтво про атестацію з відзнакою. Завдяки піклуванню міського голови, департаменту комунального майна, департаменту освіти ми відчуваємо себе господарями в своїй домівці, маємо можливість робити ремонт, оновлювати матеріальну базу, покращувати побутові умови. Ми, утримуючи колектив, де майже 70 працівників, виплачуємо до бюджету соціальний внесок  368 тисяч гривень в рік, оплачуємо всі комунальні послуги, купуємо підручники – самостійно живемо, зустрічаємо  20-річчя і впевнено дивимося у майбутнє.
 Всі дороги ведуть «у світ». Якою буде ця дорога – залежить від самої людини. Учні приватної гімназії «Дельфін» добре завчають цю істину змалечку. Вони прекрасно розуміють, що тільки той, хто має гарні знання, вміння, впевненість у своїх силах – може обирати подальший шлях в житті, а не просто залежати від життєвих обставин.
 Обираючи своє майбутнє, вони йдуть «у світ» розумними, щасливими, вдячними.