День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 5 травня у гімназії «Дельфін» відбувся День цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.

Першим етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

У цей час оперативно прибули задіяні у навчаннях аварійно-рятувальний автомобіль, пожежна автодрабина підрозділу державної пожежної частини № 4. Вони провели заняття з цивільного захисту, ознайомили із спецтехнікою та спорядженням, ділилися своїми знаннями та відповіли на запитання, які цікавили школярів.

Наостанок були організовані спортивні змагання «Вчимося діяти в надзвичайних ситуаціях».
День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.