День пам’яті і примирення

З Днем Перемоги! Це свято з кожним роком віддаляється від нас. Але ми ніколи не повинні забувати про ті героїчні вчинки, які зробили наші предки в ім’я свободи, честі і благополучного життя. У це свято хочеться в першу чергу побажати миру. Адже ніщо не коштує дорожче, ніж людські життя, сльози матерів, зламані долі величезної кількості людей. Нехай ця перемога надихає тільки на добрі вчинки, любов до Батьківщини. Нехай ніхто і ніколи не побачить війни.

Не оминуло це свято і учнів нашої гімназії. 8 травня в стінах закладу відзначали  день пам’яті та примирення. Убравшись у червоні маки, як символ пам`яті жертв Другої світової війни, учні висадили на подвір’ї гімназії кущі троянд – знак миру і свободи!

Хочемо побажати, щоб цей відрізок історії ніколи не повторювався, і всі жили в мирі та злагоді. Ветеранам бажаємо всіх благ і поваги, щиро дякуємо за подвиг! А полеглим на війні – земля пухом і Небесне царство. У наших силах запобігти війні і розбрату, будьте лояльнішими один до одного. З Днем Перемоги, друзі!