Наш колектив

Педагогічний колектив

Коковіхіна Оксана Василівна — директор Вінницької приватної гімназії «Дельфін»

•  Вчитель вищої категорії
  •  Має вищу педагогічну освіту.
  •  Педагогічний стаж – 22 роки.
  • 1984-1988 рік – навчання у Вінницькому педагогічному інституті ім. М. Островського (факультет підготовки вчителів початкових класів).
  •  З 1988 р. по 1995 р. працювала вчителем початкових класів у Вінницькій загальноосвітній школі №2 ім. В.І. Леніна.
  •  З вересня 1995 р. почала вчителювати у приватній школі «Дельфін».
  •  1997 р. – переведена на посаду педагога-координатора з навчально-виховної роботи.
  •  У лютому 2001 р. засновником гімназії призначена на посаду директора.

Кафедра технічних дисциплін

Прохорова Тетяна Григорівна — вчитель математики. Вища категорія, вчитель – методист. Педагогічний стаж понад 30 років.
Ланова Ірина Михайлівна — вчитель математики. Вчитель вищої категорії.  Педагогічний стаж понад 10 років.
Преподобна Олена Володимирівна— вчитель фізики та інформатики.  В гімназії працює з 2016 року.
Колеснікова Ірина Петрівна — вчитель географії та біології. Вчитель вищої категорії.  Педагогічний стаж понад 20 років.
Осіпенко Олексій Володимирович — вчитель хімії. В гімназії працює з 2017 року.

Кафедра гуманітарних дисциплін

Шпак Олена Володимирівна — вчитель української мови та літератури. Вчитель вищої категорії, вчитель методист.  Педагогічний стаж понад 25 років.
Панчук Олена Анатоліївна — вчитель української мови та літератури. Вчитель вищої категорії, вчитель методист.  Педагогічний стаж понад 15 років.
Чемерський Аркадій Петрович — вчитель російської мови та літератури. Вчитель вищої категорії. В гімназії працює з 1997 року.

Баранецька Тетяна Валентинівна – вчитель зарубіжної літератури. Вчитель II категорії,  педагогічний стаж 10 років.

Юренко-Слічна Наталя Дмитрівна – вчитель історії та правознавств. Вчитель вищої категорії. Педпгогічний стаж понад 15 років.

Гіренко Марина Анатоліївна – вчитель англійської мови та зарубіжної літератури. Вчитель II категорії.

Кафедра початкових класів

Юрковська Галина Михалівна — вчитель початкових класів. Вчитель вищої категорії. Педагогічний стаж 30 років.
Подолян Людмила Анатоліївна — вчитель початкових класів.  Вчитель II категорії. Педагогічний стаж понад 10 років.
Талаш Тетяна Миколаївна — вчитель початкових класів. Вчитель вищої категорії. Педагогічний стаж понад 15 років.

Усачова Катерина Дмитрівна –  вчитель початкових класів. Вчитель спеціаліст. Педагогічний стаж понад 5 років.

Кафедра естетичних дисциплін

Слюсар Наталя Володимирівна — вчитель образотворчого мистецтва і трудового навчання. Вчитель I  категорії. Педагогічний стаж 10 років.

Бабин Анатолій Дмитрович –  вчитель фізичної культури. Вчитель II категорії. Педагогічний стаж 10 років.

Мудра Лариса Павлівна — вчитель музики. Вчитель першої категорії. В гімназії працює з 2000 року
Герцог-Соболєва Оксана Василівна — вчитель музики. Вчитель I категорії. Педагогічний стаж понад 10 років.

Кафедра іноземних мов

Пухтіцька Наталія Олександрівна – вчитель англійської мови. Вчитель вищої категорії. Педагогічний стаж понад 10 років.

Ісмайлова Юлія Валеріївна– вчитель англійської мови. Вчитель вищої категорії. Педагогічний стаж 15 років.

Крилова Марина Євгеніївна — вчитель німецької мови. Вчитель “спеціаліст”. Педагогічний стаж 5 років.

Гальцова Інна Валеріївна — вчитель німецької мови. Вчитель “спеціаліст”.Педагогічний стаж 5 років.

Психологи

Теліцина Оксана Федорівна — психолог. В гімназії працює з 2008 року