Формула успіху

Власну формулу успіху в нашій гімназії «вивели» майже 20 років тому

IMG_9906

Ні, ми не  ’’придумували велосипед’’! Перш за все – ми прислухаємося до побажань батьків, адже, роблячи вибір на користь приватної освіти, вони як вирішальні аргументи виділяють індивідуальний підхід до учня, більш вільне використання авторських програм і планів у навчальному процесі, високий професійний рівень педагогічного колективу. Крім того – невелика кількість дітей у класах, розподіл класів на підгрупи з деяких предметів, додаткові інтегровані спецкурси, сприяють ранньому виявленню і розвитку творчих здібностей дітей. До цього ми приєднали здорове харчування, помірні заняття спортом та системну профілактику захворювань – ось і весь секрет успіху.
 Як бачите – нічого нового. Але!
Кожен елемент у цій формулі має бути на найвищому рівні. А ми таку можливість маємо. Наприклад, коротко про останні три складові:

1. Харчування

2. Спорт