Екстернат

Вінницька приватна гімназія «Дельфін» запрошує учнів зі всієї України на навчання у формі екстернату

Що таке екстернатна форма навчання?

Екстернат – це самостійне, в тому числі прискорене опанування учнем шкільної програми. Учень-екстерн отримує навчальну програму згідно Державному стандарту за відповідний клас/класи та опановує її самостійно у зручні терміни, у зручному місці, за допомогою будь-яких обраних засобів (підручники, відео уроки, онлайн конспекти, за допомогою репетиторів або ж у альтернативній школі). Наприкінці навчального року (окремі категорії учнів протягом всього року) учень проходить оцінювання/атестацію на базі Гімназії «Дельфін», метою якої є контроль засвоєння програмного матеріалу, атестація згідно державних стандартів та оцінювання знань з видачею документу державного зразка – табеля/свідоцтва/атестата. Гімназія «Дельфін» є опорною школою з екстернату у м. Вінниця.

Коли можна вступити до Гімназії на екстернат? Скільки коштує навчання?

Учні можуть бути зараховані на екстернатну форму навчання з 1 вересня до 1 лютого поточного навчального року. Навчання на екстернаті коштує:

  • 1-4 класи – 3000 грн/рік
  • 5-8,10 класи –  4000 грн/рік
  • 9,11 класи – 5000 грн/рік

Як вступити на екстернат у Гімназію «Дельфін»?

Відповідно до Положення про екстернат, учень або батьки пишуть заяви на зарахування та проведення річного оцінювання/атестації. На підставі заяв Гімназія видає учневі довідку про готовність прийняти учня на навчання. Після надходження всіх необхідних документів та оплати учень зараховується на навчання за екстернатною формою.

Коли відбувається оцінювання/атестація?

Оцінювання/атестація екстернів проводиться протягом травня місяця поточного навчального року. Оцінювання/атестація за два класи відбувається протягом травня-червня поточного навчального року. Особиста присутність учня на ДПА та ЗНО є обов’язковою.

Чи можливо у Гімназії «Дельфін» отримати послуги дистанційного навчання?

Так, можна. Гімназія співпрацює з різними проектами дистанційної освіти, а також надає послуги супроводу для учнів-екстернів від наших чудових педагогів. Починаючи з 5 класу, екстерни мають можливість відвідувати уроки в Гімназії у форматі вільного слухача. Додаткові послуги оплачуються окремо.

Ми робимо все для того, щоб надати Вам та Вашій дитині можливість вільно обирати форму навчання або поєднувати декілька з них, ви оплачуєте тільки ті послуги, які вам дійсно потрібні!

По всіх питаннях стосовно екстернату та дистанційного навчання звертайтесь:

Тел. 096 8355055

E-mail: dolphin.eksternat@gmail.com

Вул. Збишка, 6, к. 202, м. Вінниця (вт, чт з 9-15 до 13-00)