Геліка

 

 logo_ua

ПМП “Геліка” розпочало свою діяльність в 1996 році, як підприємство, що спеціалізувалось на виробництві меблів для офісів та магазинів і з кожним роком виробництво нарощувало свої потужності та розширювало асортимент товарів.

На сьогодні підприємство “Геліка” є одним з лідерів серед вітчизняних підприємств, що спеціалізуються на виготовленні високоякісних меблів для учбових та дошкільних закладів, бібліотек, офісних та глядацьких приміщень, а також за індивідуальними замовленнями населення.

Завдяки сучасному підходу до кадрової політики на підприємстві сформований кваліфікований колектив висококласних фахівців-конструкторів, дизайнерів, технологів, менеджерів та робітників – верстатників. 

Фото1013Продукція ПМП “Геліка” має сучасний дизайн, високу якість, а прийнятні ціни приваблюють покупців, тому меблі підприємства користуються заслуженим попитом у споживачів майже усіх областей України. 

Через широку мережу магазинів та дилерських представництв у регіонах України ПМП “Геліка” забезпечує меблями вищі, середні навчальні та дошкільні заклади, офісні, глядацькі та житлові приміщення.

Враховуючи стабільні темпи росту обсягів виробництва, високий рівень і конкурентоспроможність продукції на внутрішньому ринку, сучасний підхід до вирішення соціальних питань у колективі, ПМП “Геліка” нагороджене на державному та регіональному рівнях Дипломами учасника та фіналіста Всеукраїнського конкурсу „100 кращих товарів України” у номінації „Промислові товари для населення”. 

За досягнуті успіхи у виробництві якісних та недорогих меблів колектив підприємства також відзначений Дипломами учасника, фіналіста та переможця Регіональних конкурсів „Підприємство року”, „Бізнес-еліта Поділля” у номінаціях „Стабільність”, „Кращий роботодавець року”, „Компанія-лідер”, „Кращий вітчизняний товар року” та іншими відзнаками.

 

 

DSC05237111     Фото1008   

slide_1