Азорель

 

Фермерське господарство "Азорель"

 Azorel_logo1В Немирівському районі створено фермерське господарство "Азорель", що в перекладі з відновленої древньої рунної мови означає – життя. Назва ця не тільки господарства, а й торгової марки, продукції. В господарстві вирішили присвятити себе справі відновлення довіри до виробництва такого важливого для життя людини продукту харчування, як молоко. 

 Добре розуміючи тонку специфіку молока і технологію його виробництва, тут організували завершений цикл: від виробництва кормів до поставки молока споживачам. 

 Тут використовують сучасні технології як в полі так і в фермі: 

 labels1-170x170Чітке дотримання агро-технологій та використання високопродуктивних сортів кукурудзи дозволяють отримати якісний силос, який складає основу раціону цілорічної годівлі. До речі, раціон годівлі, розрахований науково, включає в себе і пахуче сіно і чисту артезіанську воду з глибини 65м. 

 Безприв'язне утримання корів в просторих сучасних приміщеннях, в які потрапляє багато світла та чистого свіжого повітря, відкриває нові можливості для догляду за ними та вдосконаленню процесу годівлі. Все це безпосередньо відображається на кількості і якості молока. 

 Доїння корів також проходить в окремому залі за новітніми технологіями. Використання обладнання виробництва Німеччини "WESTFALIA" гарантує високу якість та бактеріальну чистоту молока. Молоко надходить від вимені корови безпосередньо до ванни-охолоджувача без будь-якого контакту з руками оператора та навколишнім повітрям. Установка має режим автоматичного промивання системи з використанням гарячої води та спеціальних миючих засобів, що гарантує її «стерильність» перед наступним доїнням; 

mozhno-li-korove-moloko-mladentsu1Тут використовують спеціальні засоби гігієни вимені до і після доїння;

Обладнання для зберігання та охолоджування молока "WESTFALIA" дає можливість швидкого охолодження молока слідом за доїнням, що дозволяє продовжити бактерицидну фазу молока до 48 годин, тобто витримувати молоко свіжим (його натуральні властивості) незалежно від навколишньої температури.

ТОВ «Азорель» практично єдиний в Україні виробник фасованого продукту – «Молоко сире». Крім того, в продаж надходять унікальні за властивостями та якістю ПРОСТОКВАША, КЕФІР, СМЕТАНА, різні види СИРУ та ЙОГУРТУ.
Першими спробувати найякіснішу молочну продукцію змогли немирівчани та кияни. Третій рік споживає молоко з ферми Приватна гімназія «Дельфін». Вся продукція сертифікована і має відповідні державні санітарні дозволи.

Адреса виробництва: 
Немирівський р-н, с.Мухівці, вул.Леніна, 1-а.

ПЕРШИЙ МАГАЗИН у ВІННИЦІ з ПРОДУКЦІЄЮ
фермерського господарства «АЗОРЕЛЬ»:
вул. Л.Толстого 6, магазин « МАГНОЛІЯ».

Режим роботи: з 8.00 до 21.00 щоденно.

Тел.: (0432)  35–82–53.

13166     121130_moloko_01      091-600x360

08-472x600      Azorel_new_viz2-170x170